O szkole

Odkryjesz radość
skutecznej nauki językaNasza szkoła istnieje od 2005 roku. Powstała z myślą o dzielnicy Łódź Górna, aby zapewnić mieszkańcom zajęcia językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Od tego czasu nieustannie się rozwijamy, trafiają do nas słuchacze z całej Łodzi i okolic. 


Uczymy wszystkich najpopularniejszych języków zachodnioeuropejskich, polegając na wysoko wykwalifikowanej kadrze. Słuchacze chwalą nas za przyjazną, ale motywującą do postępów atmosferę i nowoczesny, bardzo efektywny sposób nauczania – metodę komunikatywną. Korzystamy z nowatorskich podręczników i materiałów wydawnictwa Direct Language Lab.


To nas wyróżnia:

Szybkie efekty
Na naszych zajęciach nawet osoby „bez talentu językowego” przełamują bariery i poprawiają płynność mówienia.

Interakcja i motywacja do mówienia
Na zajęciach i kursach korzystamy z metody komunikatywnej, gwarantującej szybsze i pewniejsze osiągnięcie swobody w posługiwaniu się językiem obcym. Stawiamy na komunikację i praktyczne umiejętności. Każdy słuchacz jest „zmuszony” do słuchania i mówienia przez całą lekcję.

Atmosfera w grupach
Kładziemy duży nacisk na właściwe rozeznanie potrzeb słuchacza i przydzielenie do zespołu idealnie dobranego do jego poziomu językowego. Niewielka ilość osób w grupie (poniżej dziesięciu) gwarantuje możliwość częstych wypowiedzi i szybsze postępy. Nasi studenci podkreślają, że atmosfera, którą tworzą nasi lektorzy, skutecznie motywuje ich do pracy.

Zaangażowana kadra
Nasi lektorzy to dynamiczni, młodzi ludzie z uniwersyteckim wykształceniem i doświadczeniem dydaktycznym. O postępy studentów dbają zarówno polscy lektorzy, jak i native speakerzy. Niektórzy związani są z nami od samego początku. Jesteśmy tu na lata, i nasze zadanie traktujemy bardzo poważnie.

Jakość, zamiast ilości
Oferujemy naukę najczęściej spotykanych języków zachodnioeuropejskich: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego. Mamy skuteczne programy nauczania dla każdej grupy wiekowej oraz na różnych poziomach zaawansowania.

Dużo autobusów i bezpłatny parking
Nasza siedziba przy ul. Paderewskiego 63 w Łodzi jest świetnie skomunikowana z miastem liniami autobusowymi oraz tramwajami. Dla klientów zmotoryzowanych mamy na terenie szkoły bezpłatny parking.