Kursy dla dzieci

Jeśli masz mniej niż dziesięć lat, zacznij natychmiast :)Nauka nigdy nie będzie tak prosta, jak w ciągu pierwszych dziesięciu lat w życiu dziecka. To najlepszy okres na nauczenia się kolejnego języka. Rozpoczęta w tym czasie i systematycznie kontynuowana nauka daje gwarancję biegłego posługiwania się nim przez całe życie. Przygodę z nowym językiem warto więc zacząć jak najwcześniej, pamiętając o tym że nauka języka to proces złożony i długofalowy. Dzięki podjęciu decyzji o wczesniejszym  zapisie na kurs, mamy gwarancję, że nasza pociecha będzie znała język na takim poziomie, który pozwoli podejść do egzaminu bez problemu i zbędnego stresu. A w dorosłym życiu biegle porozumiewać się w sferach zawodowych oraz wakacyjno-towarzyskich:) Oferujemy zajęcia dla dzieci w następujących przedziałach wiekowych:

  • 4-5 lat — jeden w tygodniu po 45 minut
  • 6-7 oraz 8-9 lat — dwa razy w tygodniu po 60 minut
  • 10-13 lat — dwa razy w tygodniu po 90 minut


Unikamy skojarzeń ze szkolnym drylem!
Na naszych kursach wykorzystujemy naturalne skłonności dziecka do poznawania otaczającego świata, jego wrodzoną chłonność językową . Najmłodszych uczymy przez zabawę – zajęcia odbywają się na podłodze, na dywanie – tańczymy, rysujemy, śpiewamy. Płynnie wprowadzamy najmłodszych w świat języka, dbamy łagodne przejście z etapu przedszkolnego do szkolnego. Nasi lektorzy starają się aby czas na zajęciach wykorzystać jak najaktywniej, korzystając z narzędzi, które skupiają uwage dzieci na nauce języka. 
 

Dziecko nie uczy się dlatego, bo musi, ale dlatego że chce – przychodzi do nas z uśmiechem, a wychodzi uśmiechając się nadal, ale teraz również w nowym języku :).


Jeśli chcesz się sprawdzić to rozwiąż test językowy

Rozwiąż test, a ktoś ze szkoły skontaktuje się z Tobą i zaproponuje odpowiedni kurs.